Taisyklės

1. Įžanga
1.1. Šios taisyklės galioja paslaugos "Valet Parking" rezervacijai, atliekamai svetainėje www.valetparking.lt.
1.2. Paslaugos teikėjas yra B2B Park, UAB (toliau Teikėjas) įm. k. 300561011, registracijos adresas Linkmenų g. 35A, Vilnius.
1.3. Visos paslaugų kainos nurodytos eurais, įskaitant PVM.
1.4. Kilus bet kokiems neaiškumams, prašome kreiptis el. paštu info@valetparking.lt arba telefonu +370 647 31105.

2. Rezervavimo, automobilio pastatymo/atsiėmimo tvarka, rezervacijos atšaukimas.
2.1. Atlikus rezervaciją www.valetparking.lt tinklalapyje, rezervacija įsigalioja tada, kai į rezervacijos metu nurodytą el. pašto dėžutę atsiunčiamas laiškas su rezervacijos patvirtinimu.
2.2. Rezervacijoje nurodytu laiku Užsakovas atvyksta į automobilių stovėjimo aikštelę adresu Dariaus ir Girėno g. 71, Vilnius.
2.3. Keisti/atšaukti rezervaciją galima tik tada, kai lieka daugiau nei 24 valandos iki automobilio pastatymo datos/laiko. Visais kitais atvejais rezervacijos keisti/atšaukti negalima, pinigai nėra grąžinami

3. Paslaugos Užsakovo pareigos.
3.1. Paslaugos Užsakovas įsipareigoja nepalikti automobilio salone vertingų daiktų (pvz.: pinigai, kompiuterinė technika ir pan.).

4. Atsiskaitymo sąlygos.
4.1. Svetainėje paskaičiuojama kaina yra galutinė, įskaitant visus mokesčius.
4.2. Atsiskaityti už paslaugas galima naudojantis el. bankininkyste pildant rezervacijos paraišką.
4.3. Jei faktinis automobilio stovėjimo laikas yra ilgesnis nei nurodyta rezervacijos paraiškoje, paslaugos Užsakovas privalo atsiskaityti su paslaugos Teikėju pagal tuo metu galiojančius tarifus. Dėl skrydžio vėlavimo iki 6 val. papildomi mokesčiai nėra skaičiuojami.

5. Asmens duomenų apsauga.
5.1. Paslaugos Užsakovas, pildydamas rezervacijos paraišką, pateikia savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, automobilio valstybinį numerį ir telefono numerį. Paslaugos Užsakovas, sutikdamas su šiomis taisyklėmis, patvirtina, kad jis sutinka, jog paslaugos Teikėjas saugotų ir tvarkytų pateiktus duomenis.
5.2. Asmens duomenys tvarkomi siekiant kokybiškai suteikti paslaugą jos Užsakovui.
5.3. Paslaugos Užsakovas patvirtina, kad visi jo nurodyti duomenys yra tikslūs. Paslaugos Užsakovas turi teisę susipažinti su pateiktais duomenimis, juos keisti, siekiant ištaisyti netikslius, pasenusius ar neišsamius savo duomenis.
5.4. Paslaugos Teikėjas įsipareigoja neteikti duomenų tretiesiems asmenis, išskyrus atvejus, nurodytus LR galiojančiuose teisės aktuose.

6. Taisyklių keitimas.
6.1. Paslaugos Teikėjas turi teisę keisti paslaugos teikimo taisykles prieš tai įspėjęs esamus bei sistemoje registruotus vartotojus.
6.2. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų pakeitimo datos, t.y. nuo tos datos, kai jie patalpinami internetinėje svetainėje.